VŠE KOLEM WEBU

V LIBERCI

Naší hlavní činností je tvorba webových stránek a kvalitních e-shopů.
Stavíme na dlouhodobé spolupráci, která vede k maximalizaci profitu klienta.
Zajistíme vše, co úspěšný marketing vyžaduje.
Fungujeme v krátkém čase a za rozumné ceny.

NAŠIM KLIENTŮM ZAJIŠŤUJEME

SEO

Optimalizace pro vyhledávače je nutností pro každý web. V rámci SEO řešíme komplexní růst Vašeho byznysu, ne pouze webové stránky. Usnadníme zákazníkům cestu k Vám v online i reálném světě.

WEB, E-SHOP

Opravdu chcete web, který pouze existuje nebo chcete, aby se Vám investované prostředky vrátily? Nechcete na web čekat půl roku? Vytvoříme Vám unikátní web
i e-shop, který prodává.

ANALYTIKA

Něco Vám v marketingu nefunguje a Vy nevíte, co to je? Myslíte si, že Vás marketingové aktivity stojí víc peněz, než by mohly? Společně problémy odhalíme
i vyřešíme.

brand building

Začínáte podnikat? Máte produkt,
o kterém se zatím neví? Válcuje Vás zavedená konkurence?  Obraťte se na nás a my Vám vybudujeme obchodní značku, která má váhu.

grafika

Vizitky, loga, bannery, webdesign nebo celá korporátní identita? Dokážeme, aby prezentace Vašeho podnikání vypadala skvěle a jednotně. Díky naší grafice Vás zákazníci snadno identifikují.

Marketing

Následný marketing webových stránek je stejně důležitý jako kvalita samotného webu. Každý byznys je unikátní a zaslouží si specifickou marketingovou kampaň. Spojte své vize s našimi znalostmi.

Jste připraveni být naším klientem?

777 797 018

info@bigprofit.cz